GOLD 400A - Sada pohonu do 400 kg, magnetické koncové spínače
Kod:
001GOLD400 A
Vaše cena:
Paletová přeprava:
Ne
Dostupnost:
není skladem
Popis GOLD 400A - Sada pohonu do 400 kg, magnetické koncové spínače
Sada pohonu GOLD400A pro posuvné brány do 400 kg s magnetickými koncovými spínači a analogovou řídící jednotkou, obsahuje radiový přijímač a 1 vysílač FENIX2 s plovoucím kódem.Výhody pohonu Gold400A
Sada GOLD400A je určena pro posuvné brány do 400 kg
Pohon s dálkovým ovládáním
Komfortní analogová řídicí jednotka s jednoduchým a pohodlným způsobem nastavování
Magnetické koncové spínače
Popis výrobku
Sada obsahuje elektromechanický samosvorný pohon GOLD400A napájený 230 V s magnetickými koncovými spínači určený pro posuvné brány o hmotnosti do 400 kg. Pohon je vybaven analogovou řídicí jednotkou PRGS2 s klasickým způsobem regulace výkonu pohonu a délky pracovních cyklů prostřednictvím 3 trimrů. Jednotka má všechny obvykle požadované funkce včetně automatického zavírání, zpomalení v závěrečné fázi otvírání a zavírání, s možností ovládání krokováním i s funkcí otvírání pro pěší. Obsahuje vstupy pro bezpečnostní lišty a fotobuňky i pro klíčové či tlačítkové spínače a také výstupy pro přídavné osvětlení.
Obsah balení
1 ks pohon GOLD400A
1 ks zásuvný přijímač
1 ks ovladače FENIX2
1 ks sada magnetických koncových spínačů
1 ks základová deska
Technické parametry Gold 400A
Pro posuvnou bránu do 400 kg:
napájení: 230 V/50 Hz
max. příkon: 300 W
max. rychlost pohybu křídla: 0,16 m/s
max. síla v tlaku: 380 N
magnetické koncové spínače
analogová řídící jednotka
krytí: IP44
Více viz záložka Dokumenty.
Související produkty
EKSEG - klíčový spínač povrchový s cylindrickou půlvložkou GUARD - EVVA
Vaše cena
Dostupnost:
skladem 6-50 ks (na výdejním místě v Brně)
SENSIVA XS - fotočlánky s maximálním odběrem pouhých 35 mA
LN8000 - Výstražná LED lampa LUNA 12-24-230 V
skladem více než 50 ks (na výdejním místě v Brně)
FENYR1 - Zásuvný modul samoučícího se přijímače pro 240 kódů vysílaček FENIX a FOX
CP444, PROFIL S - C profil samonosné brány do 4,5 m, 50x55/4 mm, černý
VV-N - vodící váleček-kladka brány,nylon,pr.30mm
HV1 - horní stavitelné vedení brány,nylonový váleček pr.30mm,Zn
HR100.N - Ozubený hřeben brány do 800Kg,nylon,vč.šroubků
BRZDA - radiální brzda pro posuvné brány ve svahu
skladem 1-5 ks (na výdejním místě v Brně)
Náhradní díly
172301 - odblokovací dvířka včetně zámečku pro GOLD
YKT023 - náhradní krytka pastorku pro GOLD400
172306 - magnetický senzor pro FORTECO, GOLD
162326 - držáky magnetických koncových spínačů pro GOLD400
není skladem
YKT024 - pastorek na hřídeli včetně příruby a šnekového kola pro GOLD400
CPP022 - kondenzátor 12 μF pro GOLD400
Alternativní produkty
NAKEDSLIDING 400 - Pohon do 400 kg k zabudování do sloupku, 24 Vdc