GOLD 800A - VÝROBA UKONČENA nahrazuje pohon FOX AYROS.L800 sada do 800 kg obsahující pohon AYROS 80
Kod:
001GOLD800 A
Vaše cena:
Paletová přeprava:
Ne
Dostupnost:
není skladem
Popis GOLD 800A - VÝROBA UKONČENA nahrazuje pohon FOX AYROS.L800 sada do 800 kg obsahující pohon AYROS 80
nahrazuje pohon AYROS.L800:AYROS.L800
Výhody 30C046
Sada GOLD800A je určena pro posuvné brány do 800 kg
Součástí sady jsou magnetické koncové spínače a dálkový ovladač FENIX2
Popis výrobku
Sada obsahuje elektromechanický samosvorný pohon GOLD800A napájený 230 V, určený pro posuvné brány o hmotnosti do 800 kg. Součástí sady jsou magnetické koncové spínače, analogová řídicí jednotka PRGS2, rádiový přijímač, 1 vysílač FENIX2 s plovoucím kódem. Rychlost posuvu je 16 cm/s.
Obsah balení
1 ks pohon GOLD800A s vestavěnou analogovou řídicí jednotkou
1 ks zásuvný přijímač
1 ks ovladače FENIX2
magnetické koncové spínače
základová deska
Technické parametry
Pohon Gold800A pro posuvnou bránu do 800 kg:
napájení 230 V, 50 Hz
max. příkon: 350 W
max. rychlost pohybu křídla: 0,16 m/s
max. síla v tlaku: 700 N
krytí IP44
Související produkty
EKSEG - klíčový spínač povrchový s cylindrickou půlvložkou GUARD - EVVA
Vaše cena
Dostupnost:
skladem 6-50 ks (na výdejním místě v Brně)
SENSIVA XS - fotočlánky s maximálním odběrem pouhých 35 mA