POLAR 108/300NHK; PL108/300NHK - Trubkový motor 108 mm
POLAR 108/300NHK; PL108/300NHK -  Trubkový motor 108 mm POLAR 108/300NHK; PL108/300NHK -  Trubkový motor 108 mm POLAR 108/300NHK; PL108/300NHK -  Trubkový motor 108 mm
Kod:
001PL108/300NHK
Vaše cena:
Paletová přeprava:
Ne
Dostupnost:
skladem 1-5 ks (na výdejním místě v Brně)
Popis POLAR 108/300NHK; PL108/300NHK - Trubkový motor 108 mm
Extrémně spolehlivý elektromechanický trubkový pohon, je určen k motorizaci roletových systémů.
Třída krytí IP44. Pohon je vybaven mechanizmem pro nouzové ruční zvedání.
Montáž se provádí do kulatých hřídelí o průměru 108 mm (kovový unašeč součástí balení).
Technické parametry:
Průměr: 157,5 mm
Délka: 600 mm
Kroutící moment: 300Nm
Frekvence otáčení hřídele: 9 ot/min
Spotřeba: 940W
Hmotnost: 13,72 kg
Napájecí napětí: 230V/50 Hz
Související produkty
PL1500 - Řídící jednotka POLAR pro 1 pohon max. 1500W 230V s tlačítky nahoru/stop/dolů, vestavěný p
Dostupnost: skladem 1-5 ks (na výdejním místě v Brně)
EASY TOP - Řídící jednotka pro 1 pohon max. 1100W 230V