ZORUS2S.24L; ZORUS SLAVE - pohon pro křídlovou bránu se silnými pilíři bez elektroniky a bez páky
Kod:
012FOX ZORUS2 SLAVE
Vaše cena:
Paletová přeprava:
Ne
Dostupnost:
není skladem
Náhrada staršího modelu pohonů FOX ZARISS
Elektromechanický 24V pohon pro křídlovou bránu do šířky 2,8 m nebo hmotnosti do 300 kg s koncovými spínači.
Výhody
• Snadná montáž na středně velké nebo velké pilíře. Vzdálenost pant-hrana pilíře max. 350mm.
Obsah balení
1 ks pohon FOX ZORUS2 SLAVE bez vestavěné řídicí jednotky a páky
Technické parametry
Maximální hmotnost brány 300 kg
Maximální délka křídla 2,8 m
Napájecí napětí 24 Vdc
Rychlost brány 1,5 Rpm
Kroutící moment 650 Nm
Pracovní cykly (cyklus/hodina) 80
Pracovní teplota -20 až +55°C