ZORUS2S.24L; ZORUS MASTER - pohon pro křídlovou bránu se silnými pilíři včetně elektroniky ale bez
Kod:
012FOX ZORUS2 MASTER
Vaše cena:
Paletová přeprava:
Ne
Dostupnost:
není skladem
Náhrada staršího modelu pohonů FOX ZARISS
Elektromechanický 24V pohon s vestavěnou digitální řídící jednotkou pro křídlovou bránu do šířky 2,8 m nebo hmotnosti do 300 kg s koncovými spínači.
POZOR!!! Tento pohon nemá páku-rameno. JE NUTNÉ JI OBJEDNAT ZVLÁŠŤ art. 162271 a nebo 162272.
Výhody
• Snadná montáž na středně velké nebo velké pilíře. Vzdálenost pant-hrana pilíře max. 350mm.
Obsah balení
1 ks pohon FOX ZORUS2 SLAVE s vestavěnou řídicí jednotkou
Technické parametry
Maximální hmotnost brány 300 kg
Maximální délka křídla 2,8 m
Napájecí napětí 230V / 50Hz
Maximální výkon (2 motorů) 280 W
Proud při maximálním zatížení 3,5 A
Rychlost brány 1,5 Rpm
Kroutící moment 650 Nm
Pracovní cykly (cyklus/hodina) 80
Pracovní teplota -20 až +55°C
Hmotnost pohonu 7,5 kg
Stupeň krytí IP44
Maximální zatížení 24V příslušenství 7 W